Gündem Haber

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Ufuk Uras’tan Muharrem İnce’ye olay sözler

Ufuk Uras’tan Muharrem İnce’ye olay sözler
24 Kasım 2019 - 14:48
Banner 728x90

Muharrem İnce, bugün Yalova’da yaptığı açıklama sonrasında bir televizyon kanalında canlı yayına konuk olan Ufuk Uras, İçarpıcı yorumlarda bulundu.

İşte Uras’ın konuşmasından satır başları:

Muharrem İnce’nin bu açıklamaları bir köpürtme siyaseti. Bu açıklamayı talihsiz buluyorum. CHP Lideri FOX TV’de esnek bir ifade kullandı. Ben İnce’nin söylediği gibi CHP’de bir çete olduğunu düşünmüyorum.Konunun asparagas olduğu ortaya çıktı.

Ayıksan rahat ol

“Ben sarhoş değildim, ayıktım” ifadeleri yerine ayıksan rahat ol. Ben en çok oyu aldım diyor fakat Ekmelettin Bey daha yüksek bir oy aldı. Basın toplantısı yerine arkasındaki zeytinleri toplasa daha iyi olurdu. Bu açıklama ile sütünü sağdığı ineğin kovasını deviriyor. Türkiye’nin gündemi ekonomi iken tartışılan konuya bakın.

İçindeki megaloman tarafı bir yere bırakmalıdır

Ben sahiyim,sahiciyim demenin anlamı yok. Fizikçi bir isan bilir ki Fizik’te en önemli kuramlardan biri yer çekimi kanunudur.İnce’nin ayakları yere basmalıdır. İçindeki megaloman tarafı bir yere bırakmalıdır.

Gölge boksu yapıyor

Muharrem Bey’in bu açıklamalarının hata olduğunu ve gölge boksu yaptığını düşünüyorum.Sayın İnce rol kapıyor ve CHP içi kavgayı körüklüyor.

Ego patlaması

Cumhurbaşkanlığı seçimde ikinci tur olmayacağını bile öngöremedi. Herşeyi ikinci tura göre kurdu. Büyük bir ego patlaması. Çocukluğumdan beri CHP’liyim diyor. Bir Fizik Öğretmeni kamu görevlisidir. Yani çocukluğumdan beri ifadesi ile uyuşmuyor. CHP Genel Merkezi’nin bu topa gireceğini düşünmüyorum.

Banner 728x90

bodrum escort