Fatih Portakal, Baykar’ı hedef aldı

 Fatih Portakal, Baykar’ı hedef aldı
A+
A-

Baykar’ı hedef alan hadsizler kervanına gazeteci Portakal da katıldı. Portakal sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şu çirkin sözleri sarf etti:

Bayraktar ailesini de anlayamıyorum: başarı basamaklarını sadece kendi emekleriyle çıktıklarını sanıyorlar! Öyle mi acaba?

Erdoğan ailesinin damadı sıfatıyla önünüzde birçok kapı açılmamış mıdır? Bir damadını aile kontenjanindan bakan yapan Erdoğan, sanayi ile ugraşan diğer damadının mı önünü açmayacak? Nepotizm deniyor buna. Beyler! Bırakın ltf yemeyelim birbirimizi.

Bir de 2 Türk’ün sahibi olduğu bu ABD firması SNC ile 2018 yılında -Türkjet projesi-Erdoğan AKP’si görüşmemiş miydi? Yanlış mı hatırlıyorum. Cvp ltf…

Erdoğanla dünür olan Bayraktar ailesinin neden bu kadar celallendiğini anlayamıyorum, siz en az bugün gibi düzgün, argeye önem veren, adil ve kayrılmadan rekabet kuralları içerisinde olduğunuz sürece iktidar değiştiğinde endişe etmenize hiç gerek yok. Hakkınız yenilirse emin olun karşılarında benim gibi isimleri bulacaklardır. Önemli olan ülkenin büyümesi ve kazanması.

Sizler için yazıyoruz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.