Gündem Haber

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

AK Parti’den zehir zemberek açıklama!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP’li bir siyasetçinin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne gittiği iddiasına ilişkin,

AK Parti’den zehir zemberek açıklama!
24 Kasım 2019 - 14:54

Ömer Çelik’in açıklamaları şu şekilde; 

 

 

Cumhurbaşkanımızın Külliye’de bir CHP’liyle görüştüğünü iddia eden yalan habere imza atan gazeteciler bu yalanın arkasından çekildi. Haberin kaynağı olarak CHP Genel Merkezi’ni adres gösterdiler. 

Bu yalan haberin hedefi olan CHP’li siyasetçi, bu yalan haber vasıtasıyla üretilen kumpasın CHP Genel Merkezi tarafından üretildiğini söylüyor. Açıkça, tüm taraflar CHP Genel Merkezi’nin ürettiği bu kumpas siyaseti yüzünde hesap vermesi gerektiğini söylüyorlar. 

‘YALAN SİYASETİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYORLAR’

Yalan siyaseti üreten CHP sözcüleri ise mahcup olacakları yerde hala Cumhurbaşkanlığını suçlama şeklindeki yalan siyasetini sürdürmeye devam ediyorlar. Yalan, kumpas ve ahlak sınavından eksi not alarak her dakika daha fazla dibe çökmek siyasal karakter haline gelmiş artık.  

 

 

Kendi koltuklarını korumak için yalana ve komploya kurumsal kimlik giydirmeye çalışan bir grupla karşı karşıya siyaset hayatımız. Tablo net, siyasal çürümüşlük bir siyaset biçimi haline gelmiş artık. 

‘SİYASİ ÇÜRÜMÜŞLÜĞÜN  SEMBOL OLAYLARINDAN BİRİ’

Nitelikli siyaset üretemeyenler, çürümüş siyasi senaryo üretim merkezi haline gelmiş durumdalar. Ne siyasi hayatımız ne de CHP’ye destek veren vatandaşlarımız hakediyor bunu. Siyasi çürümüşlüğün sembol olaylarından biriyle karşı karşıyayız. 

‘KUMPAS KURAN BİR MERKEZ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI’

Çürümüş bir siyaset tarzının, suçunu itiraf eden boş meydan okumalarını görüyor herkes. Kendi parti içi rakiplerini zora sokmak için yalan haber üreten, yalan siyasetine sarılan, kumpas kuran bir merkez olduğu ortaya çıktı. 

‘CUMHURBAŞKANIMIZ VE İFTİRA ATTIKLARI CHP’Lİ SİYASETÇİLERDEN AF DİLENMELİDİR’

Bu merkez en ufak sorumluluk duygusuna sahipse, Cumhurbaşkanımızdan özür dilemelidir. İftira attıkları CHP’li siyasetçilerden af dilemelidir… Sahte plakalardan daha sahte bir senaryonun sahipleri olarak herkese özür borçları vardır.