Gündem Haber

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Avcıoğlu’ndan,’Biz Bize Yeteriz’kampanyasına destek!

Avcıoğlu’ndan,’Biz Bize Yeteriz’kampanyasına destek!
19 Nisan 2020 - 15:05

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüs salgını ülkemizde de can almaya devam ediyor, salgının en başından beri hükümetin çok ciddi önlemlerine rağmen maalesef Covit 19 virüsünün ülkemize girmesine engel olunamadı.

Alınan tedbirler ve vatandaşın temkinli davranma adına aldığı kararlar ister istemez etkisini ekonomik olarak ta gösteriyor.İnsanlar işini kaybedebiliyor.Hükümetin almış olduğu tedbirlerin yanında hayırsever vatandaşlarımızında sürece katkıları devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘nın başlattığı biz bize yeteriz kampanyasına bir destekte,Hacı Musa Aşireti lideri Abdürrahim Avcıoğlu‘ndan geldi.

Güneydoğu’nun köklü Aşiretilerinden Hacı Musa Aşireti reisi ve ve iş insanı Abdurrahim Avcıoğlu yaklaşan Ramazan dolayısıyla hazırlatmış olduğu kumanyaları ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya başladı .

Avcıoğlu yaptığı açıklamada;Ülkemizin içinde bulunduğu bu Zor günlerde imkanı olan herkesin ihtiyaç sahiplerine yardım etmesi gerektiğini belirterek ,bizde salgın dolayısıyla işini kaybetmiş insanlarımıza ve yaklaşan Mübarek Ramazan ayı Dolayısıyla 300 adet kumanya hazırlatarak ihtiyaç sahiplerine dağıttık. Allah devletimize milletimize yardım etsin dedi.