Gündem Haber

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Fahrettin Altun’la ilgili iddialara sert tepki: Yal çanakları “Yalı”nızı yerken sıçratmayın!

Haber7 yazarı Esra Elönü İletişim Başkanı Fahrettin Altun’la ilgili ortaya atılan iddialara köşesinden çok sert tepki göstererek

Fahrettin Altun’la ilgili iddialara sert tepki: Yal çanakları “Yalı”nızı yerken sıçratmayın!
19 Nisan 2020 - 0:19

Ne garip değil mi ? Hayvanların kendi barınaklarında bile kiracı olarak görmeye tenezzül etmeyecekleri canlılarla uğraşıyoruz. Organizma benzerliği yüzünden insan demek zorunda kaldıklarımızın dört ayağını bazen itibarımızın bazen şerefimizin üzerinde tepinirken bulabiliyoruz.. 

Keskin nişancı olduklarını düşünüyorlar lakin ıskalatanın Allah olduğunu unutarak .. 
Çamurdan yapılmış takım elbiseli kurabiye takımı, başarısız olduklarında çatlarcasına birbirlerini yiyorlar. Çağdaşlık ve asalet makyajlarının altında anıran bir ruh , medeni paravanın arkasında büyükbaş sinekler ordusu. Yazmak mıydı çözüm, yoksa haşerat spreyi mi onu da bilemedim.

Karşımızda bataryası şişmiş hangi bataklıktan şarj olduklarını bilmediğimiz çöp adamlar var . Karşımızda Wc terliğinin üzerine smokin giymeye çalışan ama omurgada potluk yapmış dikiş hatalı maymuncuklar var. 

Kaz Dağlarını yolamadıkları için birbirlerine tüy döken şeref züğürdü canlılar var. Ahlak kelliği de ektirmeyle olmuyor kök yok çünkü kök!!

Buradan mülhem nereye geleceğim. Bir sabah kalktık, bir yalanı dallanıp budaklandırmışlar manşet yapıp çöp çatan sitelere pazarlayınca adına da haber demişler. İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a atılan iftirayı buraya yazarak şerefsizliklerini güncellemelerine alet olmayacağım. İyilerin adını hep kötüler eskitir o hesap. Boğazdaki trilyonluk yalı yalanını  en naif en zarif anlatımıyla kapı komşuları Sanatçı Şükriye Tutkundan dinleyin hepinize yeter. 

Yalan bunların yal çanağı, o yüzden yalınızı kendi aranızda bölüşün sıçratmayın diyorum. Daha önce de yazmıştım “ Gerçek, yalanın ecelidir lakin  inanarak yalanın ömrünü uzatırlar”. Yalandıkları şeydir yalan. Alçaklıkta öğün atlamadan izbeliğe , kahpeliğe doymak isteyişleri neye aç olduklarının göstergesi değil midir? 

Bırakın insanların konumlarını mevkilerini, acıtmaya çalıştığınız bir aile var orada aile. Çocuklar var çocuklar! Yürüyen merhamet çölü, konuşan rögar kapakları size söylüyorum . Şeref takviyesi yapılacak olsa damar yolunuz yok . Hayır olmayan şeyleri yazınca madem adı haber oluyor, ben de sizde olmayan şeyleri yazıyorum işte. Şeref, haysiyet, merhamet, vicdan, adamlık, adalet , beyin, kalp, ahlak.. 
Hayır yani bu kusursuz kötülük ve alçaklığınız için  tek sağlam olan şey fosseptik arşiviniz. 

Eğlenecek şey arıyorsanız birbirinizin yüzüne bakarak twit atın, sirk çadırları bedava ayağımıza gelmiş sayar okudukça güleriz…