Gündem Haber

Kızılay Web Banner 950X100

Kiğılı Talks zirvesi, girişimin liderlerini ağırladı

Kiğılı, yeni nesil buluşma serisi “Kiğılı Talks” ile sektöre yön veren lider isimleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Kiğılı Talks zirvesi, girişimin liderlerini ağırladı
27 Kasım 2019 - 18:50
Kızılay Web Banner 300X300

Girişimleriyle ilham yaratan Gökalp Çak, Babaros Özbuğutu, Kurtuluş Cumhur Korkmaz ve Bora Özkent, yeni girişimcilere yaptıkları önerilerle Kiğılı Talks gecesine damga vurdu.

Yıllardır süregelen insan odaklı hizmet anlayışının mimarı Kiğılı, ilham veren fikirlere ve hikayelere ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Pazarlamasyon iş birliği ile  profesyoneller başta olmak üzere; ekonomi, moda, yaşam, sanat, teknoloji ve dijital dönüşümü yakından takip etmek isteyenlerin katıldığı “Kiğılı Talks”, Zorlu PSM Sky Lounge’te bu kez de girişimleriyle ilham veren liderleri bir araya getirdi.

GİRİŞİMCİLERDEN İLHAM VEREN HİKAYELER

Bu ay ikinci kez düzenlenen zirveye, girişimleriyle ilham veren liderler katıldı. İlk bölümde Netlog Başkan Yardımcısı Gökalp Çak, Blueground Kurucu Ortağı Kurtuluş Cumhur Korkmaz ve  İyzico Kurucu Ortağı ve CEO’su Barbaros Özbuğutu, başarı hikayelerini paylaştı. Üç genç  girişimcinin kendi hikayelerinden yola çıkarak başarıya ulaşmalarındaki püf noktaları paylaştıkları bölüm, genç profesyonellerin yanı sıra etkinliğe katılan üniversite öğrencileri tarafından da büyük bir ilgiyle izlendi. Etkinliğin ikinci bölümünde ise sahneyi, konuşmacı ve yazar Bora Özkent aldı.

Lider isimleri bir araya getiren etkinlikte konuşan İyzico Kurucu Ortağı ve CEO’su Barbaros Özbuğutu, girişimciliğin ekip ve şansla da ilgili olduğunu aktararak,  kurucu ortaklar arasındaki uyumun, projenin kaderi hakkında ipuçları verdiğine işaret etti. Netlog Başkan Yardımcısı Gökalp Çak ise girişimlerin doğduğu ve kurulduğu coğrafyanın, o projenin başarısında önemli bir paya sahip olduğunu söyledi. Girişimcilerin başarılı olması için inovasyon kültürünü iş modellerine de uygulaması gerektiğini anlatan Blueground Kurucu Ortağı Kurtuluş Cumhur Korkmaz, kendi başarı hikayesinden yola çıkarak genç girişimcilere tavsiyelerde bulundu. Konuşmacı – yazar Bora Özkent ise  her zaman çok mantıklı projelerin başarı kazanmadığını bazen kulağa farklı gelen özel projelerin de çok iyi sonuçlar getirdiğini, önemli olanın inanmak ve geleceği görmek olduğunun altını çizdi.

Erkek giyimde moda algısını değiştiren Kiğılı, kendi sektöründe “ilk” olarak adlandırılan bu etkinliklere 2020 yılının Nisan ayına kadar devam edecek. Dileyen herkesin ücretsiz olarak katılabildiği Kiğılı Talks, medyadan pazarlamaya, teknolojiden perakende sektörüne, alanında başarılı ve duayen isimleri konuk etmeyi sürdürecek.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin