Gündem Haber

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Korona salgını Müge Anlı’ya mı sıçradı?

Korona salgını Müge Anlı’ya mı sıçradı?
07 Nisan 2020 - 21:47

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı dün bant yayını ile ekrana geldi.

Türk televizyonlarının en fazla izlenen gündüz kuşağı programının birden bire ekrandan çekilmesi ise kafalarda soru işareti bıraktı.

Medyaradar’ın haberine göre ise durum programa bir süre ara verilmesinden çok daha ötesi.

İddiaya göre; korona virüse rağmen yayınlarını sürdürmeye devam eden program ekibinde ilk pozitif vakalar görülmeye başlandı.

Ekip büyük stres altına girerken yayına da apar topar ara verilmek zorunda kalındı.

Yine iddiaya göre pozitif vaka görüldüğü bilgisinin dışarı sızmaması için Müge Anlı’nın ekibine özel olarak uyarı yapıldı.

Müge Anlı, koronavirüs nedeni ile geçtiğimiz hafta stüdyoda izleyici olmadan programı sunmuş, programın danışmanları Avukat Rahmi Öztürk ve Psikiyatrist Arif Verimli de 65 yaş ve üstünün tedbir amaçlı sokağa çıkmasının yasaklanması ile programa katılamamıştı.

En son 3 Nisan Cuma günü ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümleri yerine ise 2020 sezonunun en çok konuşulan bölümleri yayınlanmaya başlanmıştı.

MÜGE ANLI’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Müge Anlı yaptığı açıklamada, “Ekranda kalmak istiyorum ve sizlerle beraber olmak istiyorum ama gün gün belirli kısıtlamalar artıkça çok istememize rağmen canlı olarak ekranda bulunamayabiliriz. Gelmek isteyeni davet edememek fırsat eşitsizliğine de neden oluyor. Ekranı boş bırakmayız, sevdiğiniz programlardan kolajlar hazırlarız. Sizlerle beraber oluruz. Ekranda değiller, aman hastalandılar mı diye bir şey aklınıza gelmesin. İnşallah sağlıkla, mutlulukla, huzurla yeniden beraber olabiliriz” ifadelerine yer verdi.