Gündem Haber

Kızılay Web Banner 950X100

Özcan Deniz ile Samar Dadgar evlendi! Annesi nikaha katılmadı

Özcan Deniz ile Samar Dadgar evlendi! Annesi nikaha katılmadı
25 Ocak 2023 - 21:07
Kızılay Web Banner 300X300

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, Mart 2018’de nikâh masasına oturmuş, bir ay sonra oğulları Kuzey dünyaya gelmişti. Ancak evlilik 15 ay sonunda olaylı şekilde sona ermişti. Ünlü şarkıcının eski eşini darbettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava geçtiğimiz mart ayında karara bağlanmıştı. Mahkeme, Özcan Deniz’in 2017 yılında işlediği iddia edilen ‘basit yaralama’ suçunun ve 2019 yılındaki darp olayının sabit olduğunu ancak altı aylık şikayet süresinin geçmesi sebebiyle davanın düşürülmesine karar vermişti.

class=”medyanet-inline-adv”>

İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz, bir süre önce aşkını gözler önüne sermişti. İkili ön balayına çıkmış, Samar Dadgar da aşk pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Yaklaşık 1,5 yıldır birlikteliklerini sürdüren çiftten Deniz’in, üçüncü kez evlendiği ortaya çıktı. 20 Ocak’ta sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan ikili, sessiz sedasız dünyaevine girdi. Çiftin balayı için Dubai’yi tercih ettiği öğrenildi.

Feyza Aktan: Özcan sözleşmeye 'Feyza'nın sevgilisi olamaz' diye madde ekletti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRFeyza Aktan: Özcan sözleşmeye ‘Feyza’nın sevgilisi olamaz’ diye madde eklettiHaberi Görüntüle

ZEKERİYAKÖY’DEKİ EVDE NİKAH

Geçtiğimiz günlerde gazetecilerin “evlilik” sorularına “kısmet…” yanıtını veren Deniz’in Zekeriyaköy’deki evinde gerçekleşen nikahına küçük bir arkadaş grubu da katıldı.

“İLLA NİKAH MASASINA MI OTURMAK LAZIM?” DEMİŞTİ, TÖRENE KATILMADI

class=”medyanet-inline-adv”>

Özcan Deniz’in bu evliliğe karşı çıkan ve daha önce konuyla alakalı, “İstemiyorum” yorumunu yapan annesi Kadriye Deniz ise törene katılmadı. Deniz, geçtiğimiz aylarda, “Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. Ama illa nikah masasına mı oturmak lazım? Belki böyle konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum. Ama istemiyorum.

“GÜZEL GÜLÜŞLÜM, GAMZESİNE YANDIĞIM”

Deniz, geçtiğimiz haftalarda sevgilisinin doğum gününü şu sözlerle kutlamıştı:

İyi ki geldin… Sen geldin, şehre bir film geldi.Ben yenilendim, bulutlar gitti.Bir güzel orman oldu yazılarda.İklim değişti, Akdeniz oldu…O eşsiz sevgi dolu kalbinle iyileştirdin dokunduğun her şeyi…İyi ki doğdun masalımın prensesi… Güzel gülüşlüm, gamzesine yandığım…

“HEDİYE GİBİ GELDİN, HOŞ GELDİN”

Samar Dadgar da tektaşının fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Sevgilisiyle görüntülerinin de yer aldığı paylaşıma Dadgar, “Hediye gibi geldin, hoş geldin…” mesajını not düşmüştü.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÖzcan Deniz: Para uğruna evladımı benden kopartmaya çalışıyorlar!Haberi Görüntüle