Gündem Haber

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Reha Muhtar’dan şok sözler !

Reha Muhtar’dan şok sözler !
25 Kasım 2019 - 19:31

Reha Muhtar, CHP’yi birbirine katan Beştepe haberiyle ilgili olarak Kemal Kılıçdaroğlu ve Uğur Dündar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Reha Muhtar, ‘Külliye’ye giden CHP’li’ haberinin kaynağı olarak gösterilen Talat Atilla’nın birileri tarafından doldurulduğunu söyleyerek, “Muharrem İnce haberini veren Talat Atilla yalancı bir gazeteci değil. Olsa olsa birileri tarafından dolduruldu.. Kılıçdaroğlu ise habere doğru deme gafletinde bulundu. CHP ve medya bağlantılı bu yalan haberin fabrikatörü kim? O da bir televizyoncu ve bir gazeteci mi yoksa?” dedi.

Muhtar, Uğur Dündar’ın “Dürüstlüğüm gereği zorunlu açıklama; iktidarı destekleyen bir gazeteci; bana haberi getiren kişinin Tuncay Özkan olduğunu,benim teklifi reddettiğimi yazıyor. Özkan’la yaklaşık 2 yıldır ne görüştüm ne de telefonlaştım.İddia doğru değil. T.Atilla’ya en yakın CHP’li araştırılsın” paylaşımını alıntılayarak “Dürüstlüğün gereği olarak sana şöyle söylemeliyim. Sevgili Uğur Dündar, kimse senin Tuncay Özkan ile görüştüğünü söylemiyor. Talat Atilla seninle konuştuğunu söyledi zaten. Soru şu, Taner Atilla’ya gelen bu fabrikasyon haberin fabrikatörü kim? Dürüstlük adına bu notu yazdım sana” dedi.

“Tek kişinin yapacağı işler gibi gelmiyor bana”

Yaşananların tek kişi tarafından organize edilmediğini belirten Muhtar, “Soru şu sevgili Uğur Dündar, fabrikatör Kemal Kılıçdaroğlu, üzerinde de çok etkili ki apar topar adama, olay için doğru dedirtiyor. Tek kişinin yapacağı işler gibi gelmiyor bana. Hem Uğur Dündar’a hem Rahmi Turan’a hem de Kılıçdaroğlu’na uzanmaya çalışan kişilerden bahsediyoruz” dedi.