Necmi Kadıoğlu’nun yerine Bayram Şenocak düşünülüyor

Necmi Kadıoğlu’nun yerine Bayram Şenocak düşünülüyor
A+
A-

Esenyurt Belediye Başkanlığı görevinden 2017 yılında ‘sağlık sorunlarını’ gerekçe göstererek istifa eden Necmi Kadıoğlu, 14 Mayıs seçimlerinde AK Parti’den İstanbul 3. Bölge 8’inci sıra milletvekili adayı gösterildi.

O VİDEO YENİDEN DOLAŞIMA SOKULDU

Koltuğunu 5 yıl önce flaş bir kararla bırakan Necmi Kadıoğlu’nun siyasete geri dönüşü büyük yankı uyandırdı. Kadıoğlu’nun adaylığının netleşmesinden sonra Esenyurt Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde kendisinden burs istemeye gelen bir kız öğrenciyle müstehcen görüntüleri sosyal medyada yeniden dolaşıma sokuldu.

“KURGU ÜRÜNÜ VİDEOLARIN MAĞDURU OLDUM”

Tepkilerin ardı arkası kesilmeyince Kadıoğlu bugün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile adaylıktan çekildiğini ifade etti. Kadıoğlu açıklamasında “Kurgu ve montaj ürünü videoların mağduru oldum. Şahsım nezdinde Partimiz ve Cumhurbaşkanımızın yıpratılmaya çalışıldığı açıktır. Nefsimi ve haklılığımı ayaklar altına alarak buna müsaade etmeyeceğim. Bu sebeple Milletvekilliği adaylığımdan feragat ettiğimin beyanı ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da partim ve ülkem için çalışmaya devam edeceğim” ifadelerine yer verdi.

KADIOĞLU’NUN YERİNE ŞENOCAK MI YAZILACAK?

Peki adaylıktan çekilen Kadıoğlu’nun yerine listeye kim yazılacak? Haberler.com olarak kulislerden edindiğimiz bilgiye göre; Kadıoğlu’ndan boşalan listeye eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın ismi yazılacak.

Sizler için yazıyoruz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.