Seren Serengil: İntihar etmesinden korkuyorum

Seren Serengil: İntihar etmesinden korkuyorum
A+
A-

Magazin yorumcusu Seren Serengil kendisini aldattığını iddia ettiği sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile ilişkisini sonlandırarak evden kovduğunu söyledi. Serengil eski sevgilisinin intihar etmesinden korktuğunu ifade edip “Bütün bunlara sebep olan ahlaksız kadın kocasının kollarında uyuyor şimdi ama bu çocuğa bir şey olsun ben soracağım sana! Senin de kim olduğunu açıklayacağım” dedi.

Söylemleriyle ve özel hayatıyla magazin dünyasının önde gelen simalarından olan Seren Serengil bu kez sevgilisiyle yaşadığı ‘aldatma’ olaylarıyla gündemde. Özel hayatında dikiş tutturamayan Serengil, Mustafa Rahman Tohma ile ilişkisini noktaladığını duyurmuştu. Serengil yaptığı açıklamada, “Gördüğüm lüzum üzerine Mustafa Rahman Tohma ile olan ilişkimi bitirme kararı almış bulunuyorum. Kendisine bundan sonraki hayatında mutluluklar dilerim” ifadelerini kullanmıştı.

Habertürk’te yer alan habere göre, ilişkisini bitirmeden hemen önce Instagram hesabından ‘İki çocuğun var, evlisin ahlaksız’ paylaşımı yapan Serengil’in bu mesajı ‘aldatıldı mı’ sorularını akıllara getirmişti.

‘ÜZÜLDÜM KANDIRILDIM…’

Kahramanmaraş merkezli depremlerde annesini kaybeden Mustafa Rahman Tohma’nın dün yaptığı paylaşım ise dikkat çekmişti: “Anne, beni anlayan yok. Omzumda yüklerim çok. Seninkinde yer kaldıysa başımı koysam biraz anne!”

Yaşananların ardından Serengil, Mustafa Rahman Tohma’nın kendisine yalan söylediğini açıkladı. Serengil, Mustafa Rahman Tohma’nın kendisini aldattığını ifade ederek, birlikte olduğu kişinin de evli olduğunu iddia etti. Seren Serengil, “Güzel günlerimiz oldu. Mustafa’dan hiçbir şey istemedim ona kol kanat gerdim. Üzüldüm, kandırıldım… Gözümle görmedim ama ondan böyle bir şey beklemezdim beni yanılttı. Onun için kötü bir şey söylemek istemiyorum. Yolu açık olsun” dedi.

‘SEREN’DEN SAKLAMAK ZORUNDA KALDIM’

Serengil’in ‘bana ihanet etti’ diyerek ayrıldığı eski sevgilisi ise yanlış anlaşıldığını söyleyerek özür diledi. Tohma, “Çok kötü zamanlardan geçtim, geçiyorum. Annemi kaybettim yaşadığım evim, çiftliğim, şehrim, anılarım her şeyim gitti. Bu süreçte birçok kişi tanıdık, tanımadık beni aradı, hep konuştum. Konuşmak, dertleşmek iyi geldi ve bu süreçte yardım ve destek amaçlı aradığını söyleyen bir kişinin ilgisi alakası rahatsızlık boyutuna ulaştı. Seren’den bu durumu saklamak zorunda kaldım. Dört yıldan beri gözümden sakındığım her şeyden çok sevdiğim kadını istemeden de olsa özdüm. Haklıdır ama benim de kötü bir niyetim yoktu. Kendisinden özür diliyorum ve onu çok seviyorum” dedi.

‘İNTİHAR ETMESİNDEN KORKUYORUM’

Seren Serengil, ardından Mustafa Rahman Tohma’nın evine geldiğini ve özür dilediğini duyurdu. Barışma teklifini geri çevirdiğini söyleyen Serengil, “İkna olmadım. Telefon kayıtlarını istedim, veremedi. Evden kovdum. ‘Kendimi öldürürüm’ diye arkadaşlarıma mesaj atmış. Çok endişeleniyorum. Bütün bunlara sebep olan ahlaksız kadın kocasının kollarında uyuyor şimdi ama bu çocuğa bir şey olsun ben soracağım sana! Senin de kim olduğunu açıklayacağım” dedi.

Sizler için yazıyoruz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.