Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş’in mezarını ziyaret etti

Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş’in mezarını ziyaret etti
A+
A-

MHP lideri Devlet Bahçeli, bayram namazının ardından partisinin kurucu Genel Başkanı Alparslan Alparslan Türkeş’in Beştepe’deki anıt mezarını ziyaret ederek basın açıklamasında bulundu.

Bahçeli, bayram namazını Ankara’da Hisarcıklıoğlu Beştepe Camisi’nde kıldı. Bahçeli, daha sonra Türkeş’in Beştepe’deki anıt mezarını ziyaret etti. Bahçeli, dua edip, Türkeş’in mezarına karanfil bıraktı, su döktü.

basliksiz-1.jpg

‘MİLLETİMİZ UMUTLA GELECEĞE BAKIYOR’

Bahçeli, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “6 Şubat’tan bugüne kadar geçen süre içerisinde mübarek ramazan ayını da kapsayan bir süreç. Acılı, hüzünlü geçen bir süreç. Ama şuan için milletçe bir bayrama erişmenin getirdiği ayrı bir mutluluk da var. Şu an için Türkiye’de hayat normalleşiyor. Milletimiz umutla geleceğe bakıyor. Bayram sonrası gelişmeleri dikkate aldığımızda, Türkiye aynı zamanda millet iradesine başvuracak bir süreci yaşıyor. Zannediyorum Türk milleti önemli kararlar almak suretiyle Türkiye’deki bu acılı, hüzünlü, bütün süreleri aşacak ve milletçe güler yüzlü bir topluluk haline gelebilecek şartlar oluşacaktır. O bakımdan milletimizin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, huzur içerisinde kaynaşmış, bütünleşmiş, her türlü yanlış ifadelerden uzaklaşmış bir Türkiye ile 14 Mayıs’a ulaşmanın da gayreti içerisinde olmalıyız” ifadelerini kullandı.

basliksiz-1-001.jpg

Sizler için yazıyoruz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.