Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a doğal gaz yanıtı

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a doğal gaz yanıtı
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak’ta Karadeniz doğal gazını devreye alma töreninde, 1 yıl boyunca mutfak ve sıcak su için kullanılan doğal gazdan, 1 ay boyunca ise Türkiye’deki tüm konutların doğal gaz tüketiminden ücret alınmayacağını açıkladı. Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Erdoğan’ın seçim vaatleriyle ilgili açıklama yaptı.

“Erdoğan çok panik.” diyen Kılıçdaroğlu, “İyidir, halkın yararınaysa iyidir. Biz devlet terbiyesi ile yetişmiş insanlarız. Devleti yönetenin vaadi olmaz, taahhüttü olur. Çünkü devletin parası halkın parası. Devlet adına, halkın yararına verilen taahhütleri, devamlılık esasıyla mutlaka yerine getiririz.” dedi.

Kılıçdaroğlu, “Halkımızın yararına bolca taahütte bulunsunlar ki devletin sözü anlamına gelsin ve Bay Kemal de seve seve yapsın.” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı şu şekilde:

“Erdoğan çok panik. İyidir, halkın yararınaysa iyidir. Biz devlet terbiyesi ile yetişmiş insanlarız. Devleti yönetenin vaadi olmaz, taahhüttü olur. Çünkü devletin parası halkın parası. Devlet adına, halkın yararına verilen taahhütleri, devamlılık esasıyla mutlaka yerine getiririz.

Covid, yangınlar, ekonomik kriz, deprem sırasında unutulan ama seçim sırasında hatırlanan halkımızın yararına bolca taahütte bulunsunlar ki devletin sözü anlamına gelsin ve Bay Kemal de seve seve yapsın.”

Sizler için yazıyoruz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.