Aslantuğ ve Onan çiftinin evlilikleri bitiyor

Aslantuğ ve Onan çiftinin evlilikleri bitiyor
A+
A-

Geçtiğimiz günlerde boşanma haberleriyle gündeme gelen Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çifti boşanıyor. ‘Psikolojik şiddet’ gördüğü gerekçesiyle boşanacakları iddialarını yalanlayan Onan, “30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’ , her daim yanımda olan kişiliği bu türden dedikodulara malzeme olmayı asla haketmez. Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik” dedi.

1996’da evlenen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan hakkındaki boşanma iddiaları doğru çıktı. Onan, yaptığı açıklama ile evliliklerini noktalayacaklarını duyurdu.

Can adında bir çocukları bulunan çiftin aylardır aralarının bozuk olduğu ve boşanma aşamasında oldukları iddia edilmişti. Arzum Onan’ın eşinden boşanmaya çalıştığı, hatta evleri ayırdıkları ileri sürülmüştü. Türkiye İşçi Partisi Muğla 1. sıra milletvekili adayı olarak açıklanan Mehmet Aslantuğ’un eşine psikolojik şiddet uyguladığı da iddia edilmişti.

‘BAZILARININ VİCDANI YOK’
Arzum Onan sosyal medya hesabından iddiaları yalanlayarak şu ifadeleri kaydetti:

Bazılarının vicdanı yok. Sırf kendi çıkarları uğruna, neredeyse bir ömür geçirdiğim, hepinizin yakından tanıdığı; tutarlı, saygılı, hassas Mehmet’i, son derece çirkin bir yalanla, konumlandığı siyasi mücadelesi üzerinden vurmaya çalışıyorlar.

Oysa çok nazik bir üslupla açıklamaya çalıştım.

‘BOŞANMAYI MEHMET TALEP ETTİ’
‘30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez’ dedim. Boşanma sürecini de; başta oğlumuz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için ilave duygusal yüklere dönüştürmemek adına böyle tarif ettim.

Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik.

‘AİLEMİZİN DURDUĞU YER DEĞİŞMEYECEK’
29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu yalan iddialar alenen kötü niyet barındırmakta, amaçlı yapılmaktadır.

Daha önce de paylaştığım üzere; zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, saygımızı, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek!
Sevgiyle, sükunetle…

Sizler için yazıyoruz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.