Berkin Gökbudak, eşi Aslı Enver’i öve öve bitiremedi

Berkin Gökbudak, eşi Aslı Enver’i öve öve bitiremedi
A+
A-

Aslı Enver ile eşi Berkin Gökbudak, önceki akşam Roma dönüşü İstanbul Havalimanı’nda objektiflere yansıdı. 7 aylık hamile olan ve doğum için gün sayan Enver’in hayli keyifli olduğu görüldü. 39’uncu yaşına Roma’da giren güzel oyuncu, samimi açıklamalarda bulundu. Eşi ise Enver’e övgüler yağdırdı.

Aslı Enver, ilk evliliğini kendisi gibi oyuncu olan Birkan Sokullu ile 2012’de yapmış, üç yıl sonra da boşanmıştı. Daha sonra şarkıcı Murat Boz ile uzun bir birliktelik yaşayan Enver, geçtiğimiz aylarda Berkin Gökbudak ile sade bir törenle evlenmişti.

Nikâhtan kısa bir süre sonraysa Enver’in iki aylık hamile olduğu öğrenilmişti. Kız bebek bekleyen Aslı Enver, yeni yaşını kutlamak için eşiyle Roma’ya gitti.

Karnını göstermeyi tercih etmeyen ünlü oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ilk kez karnını takipçilerine gösterdi.

Aslı Enver ve eşi Berkin Gökbudak, keyifli Roma kutlamasının ardından geçtiğimiz akşam İstanbul Havalimanı’nda görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Enver, “Doğum günü tatiliydi. Yeni yaşımda huzur, mutluluk ve sağlık diliyorum” diye konuştu.

Berkin Gökbudak, eşi Aslı Enver'i öve öve bitiremedi: Aslı'ya bayılıyorum

“Berkin Bey siz neler söylemek istersiniz? Aslı Hanım’ın doğum günüydü” sorusuna Gökbudak, “Çok kısa gittik geldik. Oyumuzu kullanmak için döndük. Keyifliydi gayet” yanıtını verdi.

Çocuklarına vereceği isimde kararsız olduğunu söyleyen Enver, iki isim arasında kaldığını ifade ederek, “Hâlâ aynı yerdeyiz. Şimdi aklımızda iki isim var. Birini söylerim size, o olmaz diğeri olur ya da değişir. İki ismi de beraber kararlaştırmıştık zaten” dedi.

Yeni sezonda ekrana dönecek Aslı Enver’i eşi öve öve bitiremedi. Gökbudak, “Bayılıyorum. Gurur duyuyorum eşimle.” diyerek eşini gururlandırdı. 

Sizler için yazıyoruz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.