Didem Soydan’ın o sözlerine kadınlardan tepki!

Didem Soydan’ın o sözlerine kadınlardan tepki!
A+
A-

Didem Soydan, ‘Melis İşiten İle Zaten Şov’ programında gece kulübü anısını anlatırken kullandığı sözler nedeniyle tepki çekti.

Cesur pozları ve açıklamalarıyla sık sık gündem olan Didem Soydan, Melis İşiten’in sunduğu ‘Melis İşiten İle Zaten Şov’ programında söyledikleri ile gündem olmuştu.

Programda unutamadığı aşkıyla ilgili açıklamalarının Can Bonomo hakkında olduğu düşünülmüştü.

Daha sonra Soydan o kişinin Bonomo olmadığını, ‘Amerika’da aşk yaşadığı biri olduğunu ve tüm çevresinin de bu kişiyi bildiğini’ ifade etmişti.

Programın üzerinden aylar geçmesine rağmen ünlü model programdaki bir açıklaması nedeniyle tepki çekti.

Soydan’a sorulan “Seni aşırı iten erkek özelliği ve tipi nedir?” sorusuna Soydan’ın cevabı, “Geçen gün dışarıya çıktık, çocuk yanımda. Sırt sırta eğleniyoruz. Bütün gece. Çocuktan asla bir işaret alamıyorum. Diğer Didem modumdayım, gece çıkmışız zaten belli ki amaca yöneliğiz…

Ama hiçbir şekilde gece iletişimimiz olmadı. Bir baktım ki DM atmış bir paragraf. Ben de hemen bir paragraf yazdım. Dertlenmişsem gece boyunca… Şey yazmış, ‘bir şeyler içelim cin tonik, kahve…’. Seninle ne cin tonik içerim, ne kahve içerim, ne flört ederim, ne de seks yaparım… Sen yoksun, bütün gecemi heba ettin. Ben diğer çocuklara bakardım.’ oldu.

Ünlü modele kadınları aşağıladığı ve gece dışarı çıkılmasının bu sözler nedeniyle yanlış anlaşılacağı konularında tepkiler geldi. İşte o tepkilerden bazıları…

Didem Soydan'ın o sözlerine kadınlardan tepki yağdı! 'Gece çıkmışız zaten belli ki amaca yöneliğiz'
Didem Soydan'ın o sözlerine kadınlardan tepki yağdı! 'Gece çıkmışız zaten belli ki amaca yöneliğiz' - Resim : 2
Didem Soydan'ın o sözlerine kadınlardan tepki yağdı! 'Gece çıkmışız zaten belli ki amaca yöneliğiz' - Resim : 3

Sizler için yazıyoruz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.