Özgür Özel’den Bahçeli’ye ittifak yanıtı

Özgür Özel’den Bahçeli’ye ittifak yanıtı
A+
A-

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘AK Parti ile CHP arasında geniş tabanlı bir ittifak kurulabilir.’ sözlerine yanıt verdi. Özel, “Cumhur İttifakı’ndan ayrılacaksa Türkiye İttifakı’na gelebilir. Türk bayrağı yükselirken duygulanan herkes Türkiye İttifakı’nda. Bunun dışında şartımız yok” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “AK Parti ile CHP arasında geniş tabanlı bir ittifak kurulabilir.” çıkışına yanıt verdi.

‘CUMHUR İTTİFAKI’NDAN AYRILACAKSA TÜRKİYE İTTİFAKI’NA GELEBİLİR’
Ekol TV’ye konuşan Özel, Bahçeli’nin ittifak teklif ettiğini söyleyerek, Cumhur İttifakı’ndan ayrılması durumunda Türkiye İttifakı’na katılabileceğini söyledi. Türkiye İttifakı’na gelmenin yolunun çok basit olduğunu vurgulayan Özel “Renklerimiz kırmızı-beyaz. Filenin Sultanları şampiyon olunca Türk bayrağı yükselirken duygulanan herkes Türkiye İttifakı’nda. Bunun dışında şartımız yok.” ifadelerini kullandı.

‘BİZİM MÜZAKEREMİZ EMEKLİ VE EMEKÇİ İÇİN’
CHP lideri, “Devlet Bey de Milli Takım gol atınca seviniyorsa gelsin, ki seviniyor biliyorum. Bizim müzakeremiz Türkiye’deki emekliler ve emekçiler için. Buna hazırsa Devlet Bey bizim ittifaka gelebilir ama çıkar ittifakları o onların işi bizim değil.” diye konuştu.

Sizler için yazıyoruz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.