Kobra Murat İtiraf Etti

Kobra Murat İtiraf Etti
A+
A-

Geçtiğimiz günlerde torununa altınlar içinde sünnet yapan şarkıcı Kobra Murat “18 kilo altınım var” lafını reyting için söylediğini itiraf etti.

‘Kobra Murat’ lakaplı Murat Divandiler, Caner Toygar’ın Youtube’da yayınlanan programına konuk olmuş ve burada ’18 kilo altın, 18 ev ve 4 tane yazlığım var’ diyerek herkesi şok etmişti.

Kobra Murat mal varlığı hakkında bomba bir itirafta bulundu

Sürekli konuşulan mal varlığı hakkında “2.5 milyon borca girdim konak yaptırıyorum. Ben çocuklarıma yatırım yapmak isteyen bir roman çocuğuyum” diyen Kobra Murat şu itirafıyla şok etti:

1 EV PARASI BİR DÜĞÜNE GİDİYOR

“Ben o programa katıldığımda program reyting alsın diye dedim. ‘Şimdiye kadar 18 kilo altınlarım olmuştu’ dedim. O kısmı kesmişler.

Bizim düğünlere çok para gidiyor. 1 ev parası bir düğüne gidiyor. Ben çocuklarıma bir hatıra bırakmak istiyorum, çocuğuma 13 yaşında yazlık aldım. 2.5 milyon borca girdim konak yaptırıyorum, üst katında ben oturacağım.”

BÜTÜN AKRABALARIN YÜKÜ BENDE

Kobra Murat ayrıca “Ben eskiden ölmüşlerle konuşan insandım, millete senin başına bu gelecek şu gelecek derdim. Herkesin çok bereketini, çok duasını aldım. Ben de bu çocuğumun bu günlerini görünce 7 tane kurban keserim. Bana kimse mahallede Murat demez. Üç tane çocuğum var, bütün akrabalarımın yükü benim üzerimde. Kimse çalışmıyor, benim dışımda. Duvara çivi çakıp kıyafetlerini asan biriyim, çocuğuma bir şey bırakmak isteyen, yatırım yapmaya çalışan bir roman çocuğuyum” açıklamasını yaptı.

Sizler için yazıyoruz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.