Abdurrahim Avcıoğlu’ndan Sezgin  Tanrıkulu’na sert sözler!

Abdurrahim Avcıoğlu’ndan Sezgin  Tanrıkulu’na sert sözler!
A+
A-

Tv 100 programına katılan Terör örgütü PKK’ya açık desteğini her fırsatta dile getiren CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne” 15 köylüyü helikopterden attı” diyerek alçakça iftiralarda bulundu.

Sezgin Tanrıkulu kimdir diye soracak olursanız;
Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni her mecrada aşşağılamaya, halkı kin ve nefrete teşvik eden, terörist cenazelerine katılan, iha sihalardan rahatsız olan, öldürülen teröristlere sahip çıkan, 40 yılda binlerce sivil askeri şehit vermiş olmamıza rağmen,pkk ya terör örgütü diyemeyen,ve HDPKK nın adeta basın sözcüğünü yapan sözde CHP’NİN millet vekilidir.Sırtını YPG’ye dayayanlara kol kola girenlerin,TSK’nın kimyasal silah kullandığını iddia eden ve hakkında terör örgütü propagandası yapmaktan fezleke açılan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti için güzel işler yapması beklenemez.


Ancak gözbebeğimiz olan TSK ya alçakça iftira atan bu sözde vekilin gerekli cezayı alıp, derhal vekilliği düşürülmelidir.Bebek katili PKK terör örgütünün yardakçısı Sezgin Tanrıkulu yine haddini aşmış durumda… Diyarbakır halkına ve seçmeni başta olmak üzere 85 milyona ihanet eden sözde Vekil Sezgin yıllardır DEVLET ve MİLLET’e saygısızlık yapmaktadır…Son hadsizliği ise tarihi şan ve şerefle dolu olan TSK’leri olmuştur …

Diyarbakır CHP milletvekili Sezgin Tanrıkulu diyarbakır annelerinin ziyaretine kaç kere gittin?
Bu vatan için gözünü kırpmadan vatan bekçiliği yapan her bir vatandaşın gönül bağı ile bağlandığı TSK’ya atmış olduğun bu iğrenç iftiraya, halk gerekli cevabı verecektir.
Sözde Savunduğun 6 oktan birisi milliyetçiliktir.
Savunduklarınla söylediklerin birbirini tutmuyor. Ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün.
Halkı temsil etmek için seçilen sözde vekil Tanrıkulu,
TSK’ya attığın bu alçakça iftiranın hesabını vereceksin!! Sezgin Tanrıkulu deninen hadsiz hakkında suç duyrusunda bulunarak konunun takipçisi olacağız.

Kürt Türk Milleti Birdir Bir kalacaktır

Abdurrahim Avcıoğlu
Ne Mutlu Müslüman Oldum
Ne Mutlu Kürt Doğdum
Ne Mutlu Türküm Diyene

Sizler için yazıyoruz
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.